Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Register

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
 
 
dr Aleksandra Ciecielag-Floto

Urodziła się i wychowała w Warszawie. W Orlando zamieszkała w 2015 roku, ale utrzymywała bliskie kontakty zawodowe i naukowe z Polską przez kilka kolejnych lat. W styczniu 2020 otrzymała tytuł doktora nauk społecznych na Uniwersytecie Warszawskim za rozprawę poświęconą roli lokalnych aktywistów w tworzeniu narracji pamięciowych na Florydzie Centralnej. W 2013 roku ukończyła studia podyplomowe z glottodydaktyki polonistycznej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie miała okazję pracować ze studentami zagranicznymi uczącymi się języka polskiego. 

W nielicznych wolnych chwilach spędza czas z mężem i psem w parku lub udoskonalając swoje umiejętności szycia na maszynie.